+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Čím víc lidí, tím větší zábava! Je vás víc než 5? Žádný problém, do autopůjčovny jsme dokoupili další devítimístné minibusy!

 

Minibusy k pronájmu

Rozšiřujeme naši autopůjčovnu o novou flotilu devítimístných vozů Toyota Proace!

Nadšeně oznamujeme, že jsme rozšířili naši autopůjčovnu o nové devítimístné vozy Toyota Proace. Tyto moderní a prostorné vozy jsou ideální volbou pro rodinné výlety, firemní cesty nebo skupinové výlety s přáteli. S novou flotilou přicházíme s oběma variantami – s automatickou i manuální převodovkou, abychom vyhověli potřebám a preferencím našich zákazníků.

Toyota Proace je známá svou spolehlivostí, efektivitou a pohodlím, a to vše nabízíme našim zákazníkům. S devíti sedadly a dostatkem prostoru pro cestování s velkou skupinou lidí nebo přepravu zavazadel se stanou tyto vozy nepostradatelným partnerem pro každou příležitost.

Nyní můžete vyrazit na cesty s našimi novými vozy Toyota Proace a zažít pohodlné a bezpečné cestování, které vám umožní plně se soustředit na vaše dobrodružství. Rezervujte si vůz v naší autopůjčovně a vyzkoušejte si tyto úžasné vozy dnes!

Půjčení auta z autopůjčovny v Praze nabízí nezávislost a flexibilitu při objevování města a jeho okolí. Můžete pohodlně navštívit oblíbené památky, krásné přírodní scenérie a vzdálenější místa mimo dosah veřejné dopravy. S vlastním vozem budete moci plánovat své aktivity podle vlastního tempa a preferencí, čímž si vytvoříte unikátní a osobní zážitek z pobytu v Praze.

Správný výběr autopůjčovny je proto důležitým krokem při pronájmu vozidla. Důkladně srovnávejte nabídky, zohledněte recenze a pečlivě si přečtěte podmínky půjčovny. Být informovaný vám pomůže ušetřit peníze a zajistit si spokojený a bezproblémový pronájem automobilu.

Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se na nás obrátit, nebo si rovnou zarezervujte váš automobil.