+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

Vážení klienti,
velice si vážíme, že využíváte služeb autopůjčovny ASAP Rent car, s.r.o.. V této souvislosti nám prosím dovolte, abychom Vás informovali o zpracování osobních údajů, ke kterému dochází v souvislosti s naší spoluprací, a to v návaznosti na požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) známého spíše pod zkratkou „GDPR“.

Uchováváme pouze osobní data, která nám byla poskytnuta klientem – mohou zahrnovat jména, adresy, data narození, čísla občanských průkazů, čísla řidičských průkazů, rodná čísla.
Osobní data získáváme od klientů v průběhu vyřizování rezervace nebo při vlastním zapůjčení vozidla.
Osobní data jsou používána pouze pro smluvní vztah mezi autopůjčovnou ASAP Rent car, s.r.o. a nájemcem. Osobní data nejsou využívána k jiným účelům.
Osobní data jsou uložena na firemních serverech, zakódovaných počítačích, noteboocích, tabletech a mobilních telefonech. Dále jsou v interní firemní databázi. A to ve formátu –
e-maily, pevné disky, papíry.

Soukromí našich klientů je pro nás velmi důležité a jeho respektování považujeme za základ nezbytné důvěry v obchodním vztahu. Ke svým povinnostem v oblasti osobních údajů tudíž přistupujeme velmi seriózně.

Výše uvedené vstupuje v platnost 25. května 2018.