+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

dokonalá autopůjčovnA praha

Nejlepší Autopůjčovna

ASAP Rent car

Dokonalá autopůjčovna si neustále hlídá potřeby svých zákazníků a zdokonaluje služby pro spokojenost klientely. Standardní autopůjčovna pronajímá osobní vozy, vícemístné a užitkové v perfektním technickém stavu. Nabízí také nadstandard.

 

Široký sortiment služeb autopůjčovny

Autopůjčovny mají také připraveny speciální služby pro své zákazníky. Manažérské služby s VIP servisem šité přímo na zakázku klienta. Zapůjčení vozidla s řidičem pro pohodlí zákazníka. Speciální nabídkou je svatební kolona nebo vyhlídkové jízdy za určitým cílem na přání zákazníka. Pohodlné výlety se službami perfektní autopůjčovny na přání zákazníka.

 

Autopůjčovna vždy připravena pro zákazníka

Autopůjčovna přistaví vozidlo zdarma v Praze a po ukončení smluvního vztahu následně auto odveze zcela bezplatně. Non-stop servis celých 24 hodin denně a 365 dní v roce. Zkušební jízdy v rámci kvalitní služby autopůjčovny. Dálniční známka pro ČR a pojištění vozu již zahrnuto v ceně půjčovného. Excelentní servis přistavení vozidla v Praze do 60 minut.

 

Další doplňky pro pohodlí zákazníka

Kvalitní autopůjčovna má svém vybavení i mnoho doplňků, které si zákazníci mohou zapůjčit. Autopůjčovna půjčuje navigace, dětské autosedačky, zavazadlové boxy a nosiče v rámci spokojenosti zákazníka.

 

Krédo stoprocentní autopůjčovny

Krédem dokonalé autopůjčovny je maximální spokojenost zákazníků s jejími službami. Top autopůjčovna se přizpůsobí požadavkům zákazníka a ušetří mu čas a peníze. Autopůjčovna vždy pracuje s absolutní profesionalitou personálu se službami na profesionální úrovni. Vysoká odbornost personálu a dodržování etického kodexu je samozřejmostí pro precizní autopůjčovnu.

 

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozidel od autopůjčovny

Autopůjčovny zapůjčují své vozy jednotlivcům, ale také firmám a mnoha jiným institucím. Klasická autopůjčovna má v nabídce krátkodobé a dlouhodobé pronájmy vozidel. Pro stálé klienty i celou řadu akčních nabídek a aktuálních výhodných slev. Autopůjčovna je vždy připravena vyplnit přání a požadavek svého zákazníka k jeho 100 % spokojenosti.

 

Autopůjčovna – články

Vždy mobilní s Autopůjčovnou Praha
Profesionální autopůjčovna
Autopůjčovna Praha
Škála vozů autopůjčoven
Pojištění u autopůjčovny
Dokonalá autopůjčovna
Standardní Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna Praha v centru
Cestování na úrovni s autopůjčovnou

0%

Kontakt

+420 602 307 836  

E-mail

asap@asap-rentcar.cz

Pracovní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 21:00 Asistence v případě nehody 24/7

Poptávkový formulář