+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

autopůjčovnA praha

Cestování na úrovni s autopůjčovnou

ASAP Rent car

Je to snad sen každého muže, nasednout do vyleštěného „žihadla“, s parádním tuningem a svištět po silnici přes 200 km v hodině. Tuto možnost máte, samozřejmě až na tu rychlost. Tento sen vám může splnit autopůjčovna.

Splnění snů díky autopůjčovně

Každá autopůjčovna má na prvním místě především spokojenost zákazníků. Nabízí proto profesionální a rychlé jednání, vše samozřejmě za přijatelnou cenu. Autopůjčovny se stávají moderním módním hitem, u kterého Vy nemůžete chybět. Tak na co čekáte? Vydejte se za svým snem ještě dnes. Stačí přeci tak málo. Jen udělat první krok k nejbližší půjčovně vozů.

Autopůjčovny v historii

Spoustě z vás se to zajisté stalo, že jste potřebovali odvézt do práce, nemocni, či k rodině. Kde však vzít auto, když žádné momentálně nemám? Rodina, či dobří známí nám posloužili více než dobře. Ale není to totéž co řídit vlastní vůz. Další z možností bylo využít taxislužby. Když se z nutnosti stal koníček a zájem o vozy se zvýšil, přišly autopůjčovny.

Začátky autopůjčoven

Zprvu se dali zapůjčit běžné vozy pro osobní použití. Toto je trendem v zahraničí. Přijedete na dovolenou a zapůjčíte si týdenní vozítko. Tento trend se změnil s prvními žádostmi o něco „víc“. Se zájmem o luxusnější vozy se některé autopůjčovny zaměřili na vozy obyčejné a na vozy luxusní.

Vozové parky

Každá autopůjčovna se honosí vlastním originálním autoparkem. A v každé mají vlastní „raritu“. Kdo by se přeci netoužil projet v nejnovějším nablýskaném Mercedesu, či Ferrari. Tento přepych samozřejmě není „zadarmo“, ale jednodenní půjčovné s plnou nádrží není nedosažitelnou sumou.

Autopůjčovny po celé republice

Těžko se již setkáte s někým, kdo na nějakou autopůjčovnu nenarazil. Každý již zaslechl něco o výhrách v soutěžích i dárkových balíčcích autopůjčoven. Kdokoliv by chtěl potěšit někoho blízkého, o kterém ví, že je fanouškem automobilů, neměl by váhat. V téměř každé lokalitě se nachází nejedna špičková autopůjčovna, která nabízí dárkové balíčky. Co vše jste schopni udělat pro sen?

 

Autopůjčovna – články

Vždy mobilní s Autopůjčovnou Praha
Profesionální autopůjčovna
Autopůjčovna Praha
Škála vozů autopůjčoven
Pojištění u autopůjčovny
Dokonalá autopůjčovna
Standardní Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna Praha v centru
Cestování na úrovni s autopůjčovnou

0%

Kontakt

+420 602 307 836  

E-mail

asap@asap-rentcar.cz

Pracovní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 21:00 Asistence v případě nehody 24/7

Poptávkový formulář