ASAP Rent car

Autopůjčovna Praha je záruka bezpečného používání vozidla po čas pronájmu. Automobily jsou vždy připraveny pro zákazníky v perfektním technickém stavu se standardním vybavením. Možnost pronájmu vozidel ke krátkodobému a dlouhodobému užívání. Autopůjčovna Praha motivuje zákazníky různými akčními slevami. Filosofií autopůjčovny Praha je spokojený návrat zákazníků.

Pojištění u autopůjčovny40_1284103412

Kvalitní autopůjčovna má kompletní pojištění vozidel pro ČR a EU. Několik druhů pojištění je zahrnuto v ceně pronájmu vozidla. Jedná se o zákonné pojištění, pojištění proti odcizení, havarijní pojištění a pojištění proti živelným pohromám. Zákazník má k dispozici asistenční službu během celé doby trvání smluvního vztahu o pronájmu vozidla.

Standardní vybavení automobilů autopůjčovny

Standardní autopůjčovna má svá vozidla převážně vybavena klimatizací. Vozidla s centrálním zamykacím systémem a zabezpečovacím systémem proti odcizení. +

Vozidla jsou vybavena autorádiem.

Nadstandardní vybavení od autopůjčovny pro pohodlné cestování

Autopůjčovna Praha se své zákazníky hýčká. Má pro ně připravenou celou řadu nadstandardních doplňků pro pohodlné a bezpečné cestování. Pro malé pasažéry dětské autosedačky. Pro řidiče GPS navigace. Dále také pro přepravu různých věcí střešní boxy. Dále střešní nosiče kol a lyží.

Autopůjčovna Praha na úrovni

Autopůjčovny se stále snaží zvyšovat kvalitu svých služeb. V rámci zlepšení služeb některé nabízení operativní leasing. Operativní leasing od autopůjčovny představuje mnoho výhod především pro právnické osoby. Autopůjčovna zakoupí automobil podle přání zákazníka a pak s ním sepíše smlouvu o pronájmu vozu. Nájemci tak odpadá mnoho administrativy s pořízením vlastního vozu. Plně využívá komfortu se službami autopůjčovny. Autopůjčovna přebírá také veškerý servis vozidla.