+420 602 307 836 asap@asap-rentcar.cz

autopůjčovnA praha

Autopůjčovna Praha – záruka bezpečné jízdy

Autopůjčovna Praha se nachází přímo v centru Prahy, respektive přistavuje vozy kamkoliv po Praze a okolí zdarma. Otevřena je denně včetně víkendů. Asistenční služba s non-stop servisem je k dispozici zákazníkům kdykoliv. Vozidla lze přistavit a odevzdat na letišti Praha Ruzyně. Autopůjčovna Praha nabízí navigace.

 

S navigací od Autopůjčovny Praha

Navigace od Autopůjčovny Praha se vyplatí. Denní nájem se pohybuje mezi 40 CZK a 90 CZK včetně DPH. Autopůjčovna má k dispozici navigace s pokrytím celé Evropy. Vozidla Autopůjčovny Praha jsou vybavena aktivním systémem Sherlog proti odcizení. Vozidla jsou servisována ve značkovém servisu. Interiér vozu se po každém ukončení pronájmu čistí. Cena je zahrnuta v ceníku pronájmu.

 

Pojištění vozidel Autopůjčovny Praha

Denní sazba za pronájem vozidel zahrnuje zákonné a havarijní pojištění. V rámci pojištění je zahrnuta asistenční služba. Pojištění do zahraničí rozšiřuje platnost pojištění v rámci členských zemí EU.

 

Bez limitu najetých kilometrů

Ceny půjčovného jsou bez denního limitu najetých kilometrů. Autopůjčovna Praha zapůjčuje vozidla firmám a jednotlivcům. Při delším zapůjčení vozidel jsou připraveny výrazné akční slevy.

 

Podmínky pronájmu vozu od Autopůjčovny Praha

Každá autopůjčovna vyžaduje v rámci pronájmu svých vozidel od zákazníků platné doklady totožnosti. Platný OP, platný ŘP dané skupiny s minimální platností jednoho roku. Některé autopůjčovny vyžadují vratnou kauci.

 

Operativní leasing Autopůjčovny Praha

Zvýhodněné ceny operativního leasingu poskytuje kvalitní autopůjčovna Praha. Sleva při operativním leasingu od 6 měsíců pronájmu. Cena se vypočítává individuálně podle typu vozidla a jeho vybavení a dále na době pronájmu. Operativní leasing zahrnuje veškeré náklady spojené s provozem a údržbou vozu.

 

Autopůjčovna Praha a příslušenství

Autopůjčovna Praha pronajímá zákazníkům některá příslušenství. Vyhledávané a žádané jsou dětské autosedačky. Letní, zimní pneu a zimní řetězy patří k vybavenosti každého vozidla. Pro přepravu jsou připraveny střešní boxy a střešní nosiče. Dále nosiče jízdních a nezbytné GPS navigace.

 

Autopůjčovna Praha vždy spolehlivá

Autopůjčovna Praha vyniká vysokou profesionalitou a kvalitními službami. Vychází vstříc svým stálým zákazníkům akčními slevami.

 

 

0%

Kontakt

+420 602 307 836  

E-mail

asap@asap-rentcar.cz

Pracovní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 21:00 Asistence v případě nehody 24/7

Poptávkový formulář