Autopůjčovna – články

Standardní Autopůjčovna Praha disponuje širokým spektrem vozového parku. Pro privátní klientelu nebo firemní zákazníky má Autopůjčovna Praha připraveny osobní a užitkové vozy. Autopůjčovna Praha zapůjčuje i minibusy a jiné automobily.

Slevy od Autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha poskytuje při dlouhodobých pronájmech a pronájmech více vozů výrazné slevy. Automobily Autopůjčovny Praha jsou vždy v prvotřídním technickém stavu. Vozidla jsou pravidelně servisována u autorizovaných servisů. Kompletní údržbu, popřípadě opravy vozidla nabízí Autopůjčovna Praha po celou dobu provozu. Asistenční služba k dispozici 24 hodin.

Operativní leasing od autopůjčoven

Operativní leasing nových vozů podle výběru zákazníka je moderní a velmi výhodnou formou financování. Operativní leasing v rámci služeb autopůjčoven sále více využívají firmy k pravidelné obnově vozového parku bez negativních finančních dopadů. Autopůjčovna pro vás zakoupí nový vůz. Operativní leasing od autopůjčovny přináší celou řadu výhod. Po celou dobu trvání operativního leasingu klient platí pouze předem danou pevnou sumu. Ta je nastavena tak, aby vyhovovala potřebám a možnostem klienta.

 

Pevná částka obsahuje veškeré náklady spojené s využíváním vozu. Tím se rozumí pneuservis, havarijní a zákonné pojištění, silniční daň, dálniční známka, asistenční služby a náhradní automobil. Operativní leasing je finančně zajímavý protože nájemní splátky za pronájem vozu jsou odpočitatelnou položkou od základu daně z příjmu a z každé splátky lze uplatnit odpočet DPH. Fakt, že vozy nejsou vedeny v majetku společnosti a tak nezatěžují pasivní bilanci. Po ukončení operativního leasingu je možno sjednat nový operativní leasing na další automobil. Využívat výhod financování bez vstupního kapitálu a správy vozového parku. Autopůjčovna zdarma připraví kalkulaci a ostatní podklady pro sjednání operativního leasingu.

Autopůjčovna Praha s dokonalým servisem

Autopůjčovna Praha pronajímá vozy s neomezeným počtem najetých kilometrů. V rámci kvalitních služeb Autopůjčovna Praha přistaví vozidlo na sjednané místo zdarma. Všechna vozidla Autopůjčovny Praha mají havarijní pojištění pro ČR a Evropu se zelenou kartou. Všechny automobily mají také dálniční známku. Úrazové pojištění všech sedadel vozu je pro Autopůjčovnu Praha samozřejmostí. Vozidla jsou vybavena zimní a letní pneu.

Doklady potřebné k uzavření platné smlouvy k pronájmu vozu

Autopůjčovna Praha vyžaduje od fyzických osob k sepsání platné smlouvy a zapůjčení vozidla platné doklady totožnosti. Osoba starší 21 let s platným OP, platný ŘP s oprávněním řízení vozidla dané skupiny a starším 1 rok. Právnické osoby a těmi jsou firmy potřebují předložit k sepsání nájemní smlouvy o vozu s Autopůjčovnou Praha následující platné doklady. Originál výpisu OR, živnostenský list, platný OP, platný ŘP. Dále složit kauci na pronajatý vůz. Jednou z možností platby je možnost smluvně - fakturačního vztahu.