ASAP Rent car

Kvalitní autopůjčovna má kompletní pojištění vozidel pro ČR a EU. Několik druhů pojištění je zahrnuto v ceně pronájmu vozidla. Jedná se o zákonné pojištění, pojištění proti odcizení, havarijní pojištění a pojištění proti živelným pohromám. Zákazník má k dispozici asistenční službu během celé doby trvání smluvního vztahu o pronájmu vozidla.

Vždy mobilní s Autopůjčovnou Praha

Kvalita Autopůjčovny Praha spočívá ve vysoké profesionalitě autopůjčovny s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. S Autopůjčovnou Praha jste vždy stoprocentně mobilní. Autopůjčovna Praha je stále vaše autopůjčovna.

Autopůjčovna Praha záruka bezpečné jízdy

Autopůjčovna Praha je záruka bezpečného používání vozidla po čas pronájmu. Automobily jsou vždy připraveny pro zákazníky v perfektním technickém stavu se standardním vybavením. Možnost pronájmu vozidel ke krátkodobému a dlouhodobému užívání. Autopůjčovna Praha motivuje zákazníky různými akčními slevami. Filosofií autopůjčovny Praha je spokojený návrat zákazníků.

Standardní vybavení automobilů autopůjčovny

Standardní autopůjčovna má svá vozidla převážně vybavena klimatizací. Vozidla s centrálním zamykacím systémem a zabezpečovacím systémem proti odcizení. Vozidla jsou vybavena autorádiem.

Nadstandardní vybavení od autopůjčovny pro pohodlné cestování

Autopůjčovna Praha se své zákazníky hýčká. Má pro ně připravenou celou řadu nadstandardních doplňků pro pohodlné a bezpečné cestování. Pro malé pasažéry dětské autosedačky. Pro řidiče GPS navigace. Dále také pro přepravu různých věcí střešní boxy. Dále střešní nosiče kol a lyží.

Autopůjčovna Praha na úrovni

Autopůjčovny se stále snaží zvyšovat kvalitu svých služeb. V rámci zlepšení služeb některé nabízení operativní leasing. Operativní leasing od autopůjčovny představuje mnoho výhod především pro právnické osoby. Autopůjčovna zakoupí automobil podle přání zákazníka a pak s ním sepíše smlouvu o pronájmu vozu. Nájemci tak odpadá mnoho administrativy s pořízením vlastního vozu. Plně využívá komfortu se službami autopůjčovny. Autopůjčovna přebírá také veškerý servis vozidla.