Autopůjčovny - moje zkušenosti
Autopůjčovny s nadstandardními službami
Tip dne

Autopůjčovna Praha v centru

Autopůjčovna Praha v centru

16. 1. 2012, 14:14

Autopůjčovna Praha se nachází přímo v centru Prahy. Otevřena je denně včetně víkendů. Asistenční služba s non-stop servisem je k dispozici zákazníkům kdykoliv. Vozidla lze přistavit a odevzdat na letišti Praha Ruzyně. Autopůjčovna Praha nabízí navigace.

S navigací od Autopůjčovny Praha

Navigace od Autopůjčovny Praha se vyplatí. Denní nájem se pohybuje mezi 40 CZK a 90 CZK včetně DPH. Autopůjčovna má k dispozici navigace s pokrytím celé Evropy. Vozidla Autopůjčovny Praha jsou vybavena aktivním systémem Sherlog proti odcizení. Vozidla jsou servisována ve značkovém servisu. Interiér vozu se po každém ukončení pronájmu čistí. Cena je zahrnuta v ceníku pronájmu.

Pojištění vozidel Autopůjčovny Praha

Denní sazba za pronájem vozidel zahrnuje zákonné a havarijní pojištění. V rámci pojištění je zahrnuta asistenční služba. Pojištění do zahraničí rozšiřuje platnost pojištění v rámci členských zemí EU.

Bez limitu najetých kilometrů

Ceny půjčovného jsou bez denního limitu najetých kilometrů. Autopůjčovna Praha zapůjčuje vozidla firmám a jednotlivcům. Při delším zapůjčení vozidel jsou připraveny výrazné akční slevy.

Podmínky pronájmu vozu od Autopůjčovny Praha

Každá autopůjčovna vyžaduje v rámci pronájmu svých vozidel od zákazníků platné doklady totožnosti. Platný OP, platný ŘP dané skupiny s minimální platností jednoho roku. Některé autopůjčovny vyžadují vratnou kauci.

Operativní leasing Autopůjčovny Praha

Zvýhodněné ceny operativního leasingu poskytuje kvalitní autopůjčovna Praha. Sleva při operativním leasingu od 6 měsíců pronájmu. Cena se vypočítává individuálně podle typu vozidla a jeho vybavení a dále na době pronájmu. Operativní leasing zahrnuje veškeré náklady spojené s provozem a údržbou vozu.

Autopůjčovna Praha a příslušenství

Autopůjčovna Praha pronajímá zákazníkům některá příslušenství. Vyhledávané a žádané jsou dětské autosedačky. Letní, zimní pneu a zimní řetězy patří k vybavenosti každého vozidla. Pro přepravu jsou připraveny střešní boxy a střešní nosiče. Dále nosiče jízdních a nezbytné GPS navigace.

Autopůjčovna Praha vždy spolehlivá

Autopůjčovna Praha vyniká vysokou profesionalitou a kvalitními službami. Vychází vstříc svým stálým zákazníkům akčními slevami.

Zobrazení: 34196 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Autopůjčoven přibývá po celé republice

  7. 3. 2013, 16:22 | Diskuze (0)

  Pokud budeme věřit seznamům firem na serverech českého internetu, a brát je jako ověřený zdroj informací, pak se dozvíme, že v současné době působí v České republice asi tisícovka větších či menších autopůjčoven

 • Autoškola - nutnost, nebo módní trend ?

  5. 2. 2013, 9:50 | Diskuze (0)

  Moderní doba vyžaduje rychlé přesuny z domova do zaměstnání, ze zaměstnání na nákupy či na druhý konec České republiky, proto se auto stalo věrným a nerozlučným kamarádem mnoha rodin. Kdo nemá auto a nikdy neabsolvoval autoškolu, jako by nebyl. Otázka tedy zní: Patří autoškola k nutné výbavě každého řidiče ?

 • Autoškola právě teď

  1. 2. 2013, 11:15 | Diskuze (0)

  Počasí se tak trochu umoudřilo a možná i to je důvod konečně se přihlásit do autoškoly. A jistě ne jediný. Vždyť bez auta si v současné době lze jen těžko představit i docela obyčejný všední den. Nákup, odvoz dětí do školy, pracovní schůzka,...

 • Autopůjčovna Praha 9 je vaším partnerem

  14. 1. 2013, 14:08 | Diskuze (0)

  Již od roku 1990 mají obyvatelé Prahy a jejího blízkého okolí možnost využívat kvalitních služeb Autopůjčovny Praha 9 nabízející možnost zapůjčení prověřené značky osobních automobilů, výrobku českých rukou, oblíbené škodovky.